

110 ₴
LED-модуль ремкомплект 18w AC170-265V для світильників.6500k діаметр 156 мм. Світодіодний модуль 18W / 6500K на магніті - це гарне рішення для ремонту згорілого світлодіодного світильника або удосконалення старих світильників. Модуль має тонкий корпус, що дозволяє його встановити майже в будь-який плафон. На зворотній стороні встановлені магніти, що полегшує монтаж. Модуль має температуру освітлення - 6500К. Основа виконана з металу розсіювач с пластику. Жівлення світлодіодного модуля 170-265v
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Производитель | Lemanso |
| Страна производитель | Китай |
| Цветовая температура | 6500K |
| Световой поток | 1620 лм |
| Количество светодиодов | 18 шт. |
| Количество цветов | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 15.6 см |
| Высота | 3 см |
| Вес | 200 г |