370 ₴
LED-модуль ремкомплект 72w 170-265V для світильників. Діаметр 305мм.Світодіодний модуль 72W на магніті - це гарне рішення для ремонту перегорівшого світлодіодного світильника або удосконалення старих світильників. Модуль має тонкий корпус, що дозволяє його встановити майже в будь-який плафон. На зворотній стороні встановлені магніти, що полегшує монтаж. Модуль має три температури освітлення - 2700/4500/6500К (змінюється вимикачем) Основа виконана з металу розсіювач с пластику. Живлення світлодіодного модуля 170-265v
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Производитель | Lemanso |
| Страна производитель | Китай |
| Световой поток | 6780 лм |
| Количество светодиодов | 72 шт. |
| Количество цветов | 3 |
| Напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 30.5 см |
| Высота | 3 см |
| Вес | 300 г |